Kalendár filmových udalostí 🎬

Kalendár filmových udalostí pre každého milovníka kvality

Na tomto mieste vždy nájdete aktuálny kalendár filmových udalostí. 
Už sa vám stalo, že ste v návale iných povinností zmeškali zaujímavú udalosť, na ktorú ste sa fakt tešili? Nepoznačili ste si dátum blížiaceho sa filmového festivalu a školské, či pracovné povinnosti vás už nepustili? S mojím kalendárom sa vám to už snáď nestane.

Možno nemáte čas vyhľadávať aktuálne podujatia a možno ani neviete ako sa k nim dopátrať. Nerobte si starosti, spravím to za vás.  Stačí len kliknúť na túto sekciu, na ktorej už na vás bude čakať kalendár na aktuálny mesiac. Nezabudnite si ho stiahnuť do mobilu, aby ste ho mali vždy po ruke. Budú v ňom zahrnuté všetky dôležité kino-premiéry, prednášky, kvízy, či festivaly, na ktorých by ste nemali chýbať.

Kalendár filmových udalostí

Samozrejme, ide o môj osobný výber a môže sa stať, že mi nejaká menšia (no rovnako zaujímavá) udalosť unikne. Možno sa bude konať práve vo vašom rodnom meste a organizovať ju bude váš kamarát. A preto, ak o nejakej viete, neváhajte ju spomenúť nižšie v komentári alebo mi napíšte, na ktorú z uvedených akcií sa chystáte. Možno sa tam aj stretneme 🙂 .

Zdieľaj
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *